LM3480IM3-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM3480IM3-3.3/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM3480IM3-3.3/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM3480IM3-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM3480IM3-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-23-3
Modely EDA/CAD
LM3480IM3-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,2V při 100mA
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Klidový proud (Iq)
2 mA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
30V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V