SMBJ15CA
Číslo produktu DigiKey
SMBJ15CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ15CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ15CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ15CA
Popis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24,4V Svorka 24,6A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
24,4V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
24,6A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
15V
Průrazné napětí (min)
16,7V