SMAJ45CA
Číslo produktu DigiKey
SMAJ45CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ45CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ45CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ45CA
Popis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
72,7V Svorka 5,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ45CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
72,7V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,5A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
45V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
50V