SMAJ45CA | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMAJ45CA |
Popis | TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 29 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 72,7V Svorka 5,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SMAJ45CA Modely |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 5,5A |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 400W |
Řada | Ochrana napájecího vedení Ano |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace Univerzální |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 150°C |
Typ Zener | Způsob montáže Montáž na povrch |
Obousměrné kanály 1 | Pouzdro DO-214AC, SMA |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 45V | Dodávaná velikost pouzdra |
Průrazné napětí (min) 50V | Základní číslo produktu |
Omezovací napětí (max) při Ipp 72,7V |