SMAJ45CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAJ45CA-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ45CA-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ45CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ45CA-13-F
Popis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
72,7V Svorka 5,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ45CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
45V
Průrazné napětí (min)
50V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
72,7V