SMAJ45CA
Číslo produktu DigiKey
SMAJ45CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ45CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ45CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ45CA
Popis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
72,7V Svorka 5,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ45CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ano
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
45V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
50V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
72,7V