SMAJ22CA
Číslo produktu DigiKey
SMAJ22CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ22CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ22CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ22CA
Popis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
35,5V Svorka 11,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ22CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
35,5V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
22V
Průrazné napětí (min)
24,4V