TV04A220JB-G
Číslo produktu DigiKey
641-1239-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1239-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1239-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV04A220JB-G
Popis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Podrobný popis
35,5V Svorka 11,27A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
TV04A220JB-G Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11,27A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
22V
Průrazné napětí (min)
24,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
35,5V