SMAJ22A/TR7
Číslo produktu DigiKey
13-SMAJ22A/TR7TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-SMAJ22A/TR7CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-SMAJ22A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ22A/TR7
Popis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
35,5V Svorka 11,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
35,5V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
22V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
24,4V