SMAJ22CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
31-SMAJ22CA-13-FTR-ND - Páska a cívka (TR)
31-SMAJ22CA-13-FCT-ND - Řezaná páska (CT)
31-SMAJ22CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ22CA-13-F
Popis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
35,5V Svorka 11,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ22CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
22V
Průrazné napětí (min)
24,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
35,5V