SMAJ22CA
Číslo produktu DigiKey
SMAJ22CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ22CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ22CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ22CA
Popis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
35,5V Svorka 11,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ22CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
22V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
24,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
35,5V