LFR250302C
LFR250302C
LFR250302C
Číslo produktu DigiKey
F11268-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFR250302C
Popis
FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Podrobný popis
Pojistka Blok 30 A 250V 2 Obvod Kazeta Lišta DIN
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
30 A
Počet obvodů
2
Velikost pojistky
0,563" prům. x 2" D (14,3mm x 50,8mm)