FLNR015.T
Číslo produktu DigiKey
F1029-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FLNR015.T
Popis
FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/125VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15A 250VAC AC 125VDC Stejnosměrná pojistka Kazeta Požaduje držák
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
125VDC
Výrobce
Littelfuse Inc.
Doba odezvy
Pomalá reakce
Řada
Aplikace
Elektrický, Průmyslové
Balení
Krabice
Třída
RK5
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CE, CSA, QPL, UL
Způsob montáže
Požaduje držák
Vypínací proud při jmenovitém napětí
200kA AC, 20kA DC
Typ pojistky
Kazeta
Pouzdro
Kazeta, Nestandardní
Jmenovitý proud (A)
15A
Velikost / rozměry
0,563" prům. x 2,000" D (14,30mm x 50,80mm)
Střídavé jmenovité napětí
250VAC