FLNR500.X je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
Skladem : 0
Katalogový list
500A 250VAC AC 125VDC Stejnosměrná pojistka Kazeta Požaduje držák
FLNR500.X
Číslo produktu DigiKey
5666-FLNR500.X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FLNR500.X
Popis
FUSE CRTRDGE 500A 250VAC/125VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
125VDC
Výrobce
Littelfuse Inc.
Doba odezvy
Pomalá reakce
Řada
Aplikace
Elektrický, Průmyslové
Balení
Krabice
Třída
RK5
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CE, CSA, QPL, UL
Způsob montáže
Požaduje držák
Vypínací proud při jmenovitém napětí
200kA AC, 20kA DC
Typ pojistky
Kazeta
Pouzdro
Válcový, Nožové svorky
Jmenovitý proud (A)
500A
Velikost / rozměry
2,594" prům. x 10,374" D (65,90mm x 263,50mm)
Střídavé jmenovité napětí
250VAC