FLNR030.T
Číslo produktu DigiKey
5666-FLNR030.T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FLNR030.T
Popis
FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
47 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30A 250VAC AC 125VDC Stejnosměrná pojistka Kazeta Požaduje držák
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
125VDC
Jmenovitý proud (A)
30A
Velikost / rozměry
0,563" prům. x 2,000" D (14,30mm x 50,80mm)
Střídavé jmenovité napětí
250VAC