FLSR050.TXID
Číslo produktu DigiKey
5666-FLSR050.TXID-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FLSR050.TXID
Popis
FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50A 600VAC AC 300VDC Stejnosměrná pojistka Kazeta Požaduje držák
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
300VDC
Výrobce
Littelfuse Inc.
Doba odezvy
Pomalá reakce
Řada
Aplikace
Elektrický, Průmyslové
Balení
Krabice
Vlastnosti
S indikací
Stav součásti
Aktivní
Třída
RK5
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
CE, CSA, QPL, UL
Typ pojistky
Kazeta
Vypínací proud při jmenovitém napětí
200kA AC, 20kA DC
Jmenovitý proud (A)
50A
Pouzdro
Kazeta, Nestandardní
Střídavé jmenovité napětí
600VAC
Velikost / rozměry
1,063" prům. x 5,500" D (27,00mm x 139,70mm)