Obrázek pro FLNR03.5T není k dispozici
FLNR03.5T
Číslo produktu DigiKey
5666-FLNR03.5T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FLNR03.5T
Popis
FUSE CRTRDGE 3.5A 250VAC/125VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,5A 250VAC AC 125VDC Stejnosměrná pojistka Kazeta Požaduje držák
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
125VDC
Jmenovitý proud (A)
3,5A
Velikost / rozměry
0,563" prům. x 2,000" D (14,30mm x 50,80mm)
Střídavé jmenovité napětí
250VAC