ASMDC185F/33-2
Číslo produktu DigiKey
F9961TR-ND - Páska a cívka (TR)
F9961CT-ND - Řezaná páska (CT)
F9961DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASMDC185F/33-2
Popis
PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 33V 1.85 A Ih Montáž na povrch 2-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ASMDC185F/33-2 Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
2.5 s
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
50 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
150 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Typ
Polymerový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - max
33V
Pouzdro
2-SMD
Přídržný proud (Ih) (max)
1.85 A
Velikost / rozměry
0,295" D x 0,201" Š (7,50mm x 5,10mm)
Vypínací proud (It)
3.7 A
Tloušťka (max)
0,028" (0,71mm)
Max. proud
40 A