AQ36CANA-02HTG
Číslo produktu DigiKey
18-AQ36CANA-02HTGTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-AQ36CANA-02HTGCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-AQ36CANA-02HTGDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AQ36CANA-02HTG
Popis
TVS DIODE 36VWM 67VC SOT233
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
67V (typ.) Svorka 8A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23-3
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
500W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Řada
Kapacita při kmitočtu
23pF při 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TA)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Obousměrné kanály
2
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
36V (max.)
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Průrazné napětí (min)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
67V (typ.)
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
8A (8/20µs)