Obrázek pro FPG.0K.302.CLAC45Z není k dispozici
FPG.0K.302.CLAC45Z
Číslo produktu DigiKey
1124-FPG.0K.302.CLAC45Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FPG.0K.302.CLAC45Z
Popis
Circular Metal
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FPG.0K.302.CLAC45Z Modely
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Řada
Barva
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Ochrana proti vniknutí
IP66/IP68 - prachotěsný, Odolný proti vodě, Vodovzdorný
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Vlastnosti
Zadní kryt
Počet pozic
2
Stínění
Velikost pouzdra - vložka
302
Jmenovitý proud (A)
10A
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline), Pravý úhel
Otvor pro kabel
0,161" ~ 0,177" (4,10mm ~ 4,50mm)
Koncovka
Pájecí žlábek
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C