Obrázek pro FGG.1K.303.CLAC45Z není k dispozici
FGG.1K.303.CLAC45Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.1K.303.CLAC45Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1K.303.CLAC45Z
Popis
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGG.1K.303.CLAC45Z Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP66/IP68 - prachotěsný, Odolný proti vodě, Vodovzdorný
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
3
Jmenovitý proud (A)
12A
Velikost pouzdra - vložka
303
Otvor pro kabel
0,161" ~ 0,177" (4,10mm ~ 4,50mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C