Obrázek pro FGG.1K.308.CLAC45Z není k dispozici
FGG.1K.308.CLAC45Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.1K.308.CLAC45Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1K.308.CLAC45Z
Popis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
8 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.1K.308.CLAC45Z Modely
Počet pozic
8
Jmenovitý proud (A)
5A
Velikost pouzdra - vložka
308
Otvor pro kabel
0,161" ~ 0,177" (4,10mm ~ 4,50mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C