FGG.0K.304.CLAC45Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.0K.304.CLAC45Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0K.304.CLAC45Z
Popis
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.0K.304.CLAC45Z Modely
Ochrana proti vniknutí
IP66/IP68 - prachotěsný, Odolný proti vodě, Vodovzdorný
Počet pozic
4
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
304
Otvor pro kabel
0,161" ~ 0,177" (4,10mm ~ 4,50mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C