FGG.1B.307.CLAD52Z
Číslo produktu DigiKey
1124-1064-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.307.CLAD52Z
Popis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.1B.307.CLAD52Z Modely
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C