FGG.1B.307.CLAD52
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.307.CLAD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.307.CLAD52
Popis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.1B.307.CLAD52 Modely
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C