PHG.1B.307.CLLD52Z
Číslo produktu DigiKey
PHG.1B.307.CLLD52Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHG.1B.307.CLLD52Z
Popis
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
PHG.1B.307.CLLD52Z Modely
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C