FGG.1B.307.CLAD42
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.307.CLAD42-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.307.CLAD42
Popis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGG.1B.307.CLAD42 Modely
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,122" ~ 0,165" (3,10mm ~ 4,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C