08055C104KAJ2A není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Direct
KYOCERA AVX
Skladem : 18 158
Katalogový list
Upgrade
KYOCERA AVX
Skladem : 0
Katalogový list
Upgrade
Direct
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Taiyo Yuden
0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
08055C104KAJ2A
Číslo produktu DigiKey
478-08055C104KAJ2ATR-ND - Páska a cívka (TR)
478-08055C104KAJ2ACT-ND - Řezaná páska (CT)
478-08055C104KAJ2ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
08055C104KAJ2A
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
08055C104KAJ2A Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,01mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,037" (0,94mm)