CC0805KRX7R9BB104
Číslo produktu DigiKey
311-1140-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1140-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1140-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0805KRX7R9BB104
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
CC0805KRX7R9BB104 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,033" (0,85mm)