LD055C104KAB2A
Číslo produktu DigiKey
478-4931-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-4931-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-4931-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD055C104KAB2A
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
LD055C104KAB2A Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,037" (0,94mm)