CML0805X7R104KT50V
Číslo produktu DigiKey
738-CML0805X7R104KT50VTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-CML0805X7R104KT50VCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-CML0805X7R104KT50VDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CML0805X7R104KT50V
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)