APTD1608LSYCK není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Kingbright
Skladem : 7 576
Katalogový list
Žlutá 590nm LED indikátory - diskrétní součásti 1,85V 0603 (1608 metrický)
APTD1608LSYCK
Číslo produktu DigiKey
754-2039-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-2039-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-2039-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APTD1608LSYCK
Popis
LED YELLOW CLEAR 1608 SMD
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
APTD1608LSYCK Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,85V
Mfr
Testovací proud
2mA
Špičková vlnová délka
590nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Výška (max)
1,10mm
Rozměry čočky
0,70mm prům.