APTD1608LQBC/D
Číslo produktu DigiKey
754-2040-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-2040-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-2040-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APTD1608LQBC/D
Popis
LED BLUE CLEAR 1608 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá 465nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,65V 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APTD1608LQBC/D Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,65V
Mfr
Testovací proud
2mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Sledovací úhel
40°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Standardní
Špičková vlnová délka
460nm
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Průsvitnost čočky
Průhledný
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Provedení čočky
Kulatý s půlkulovou horní částí
Výška (max)
1,10mm
Rozměry čočky
0,70mm prům.