APTD1608LZGCK
Číslo produktu DigiKey
754-1949-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1949-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1949-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APTD1608LZGCK
Popis
LED GREEN CLEAR 2SMD
Podrobný popis
Zelená 525nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,65V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
APTD1608LZGCK Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,65V
Mfr
Testovací proud
2mA
Řada
Špičková vlnová délka
515nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Jmenovitá svítivost v mcd
Výška (max)
1,10mm
Provedení čočky
Kulatý s půlkulovou horní částí
Základní číslo produktu
Rozměry čočky
0,70mm prům.