APTD1608LSURCK
Číslo produktu DigiKey
754-2038-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-2038-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-2038-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APTD1608LSURCK
Popis
LED RED CLEAR 1608 SMD
Podrobný popis
Červená 630nm LED indikátory - diskrétní součásti 1,75V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
APTD1608LSURCK Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,75V
Mfr
Testovací proud
2mA
Sledovací úhel
60°
Špičková vlnová délka
645nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Výška (max)
1,10mm
Rozměry čočky
0,70mm prům.