A765EB476M1ELAE040
Číslo produktu DigiKey
399-16509-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-16509-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-16509-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A765EB476M1ELAE040
Popis
CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 40mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
A765EB476M1ELAE040 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
KEMET
Aplikace
Univerzální
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
60 mA @ 120 Hz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.2 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Typ
Polymer
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Kapacita
47 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
25 V
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm
Základní číslo produktu
Životnost při teplotě
2000h při 105°C