PCV1E470MCL2GS
Číslo produktu DigiKey
493-4538-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-4538-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-4538-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCV1E470MCL2GS
Popis
CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 49mOhm 3000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PCV1E470MCL2GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Výrobce
Nichicon
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.3 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
47 µF
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
49mOhm