F28P559SJ9PZRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-F28P559SJ9PZRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-F28P559SJ9PZRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-F28P559SJ9PZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F28P559SJ9PZRQ1
Popis
AUTOMOTIVE C2000 32-BIT MCU, 1X
Podrobný popis
C28x C2000™ C28x Fixed-Point IO mikrokontroléru 32 bitů 150MHz 1MB (1M x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
Velikost paměti RAM
133K x 8
Řada
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,8V ~ 3,63V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Datové převodníky
A/D 35x12b SAR;D/A 1x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Velikost jádra
32 bitů
Třída
Automobilový průmysl
Rychlost
150MHz