APXA100ARA330ME61G
Číslo produktu DigiKey
565-APXA100ARA330ME61GTR-ND - Páska a cívka (TR)
565-APXA100ARA330ME61GCT-ND - Řezaná páska (CT)
565-APXA100ARA330ME61GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APXA100ARA330ME61G
Popis
CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 40mOhm 15000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APXA100ARA330ME61G Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
15000h při 105°C
Výrobce
Chemi-Con
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
63.5 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.27 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Kapacita
33 µF
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Jmenovité napětí
10 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm