MX84B028PF1
Číslo produktu DigiKey
670-MX84B028PF1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX84B028PF1
Popis
CONN PLUG HSG 28POS 2.20MM
Podrobný popis
28 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Černá 0,087" (2,20mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,118" (3,00mm)
Způsob upevnění
Držák západky
Vlastnosti
Klec
Typ kontaktu
Samčí pin
Rozteč
0,087" (2,20mm)