MX84B028SF1
Číslo produktu DigiKey
670-3146-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX84B028SF1
Popis
CONN RCPT HSG 28POS 2.20MM
Podrobný popis
28 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Černá 0,087" (2,20mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,118" (3,00mm)
Způsob upevnění
Držák západky
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Rozteč
0,087" (2,20mm)