MX84B028NF1
Číslo produktu DigiKey
670-3145-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX84B028NF1
Popis
CONN HEADER R/A 28POS 2.2MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 28 position 0,087" (2,20mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Uzamykací rampa
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,303" (7,70mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,126" (3,20mm)
Balení
Trubice
Výška izolace
0,626" (15,90mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Syndiotaktický polystyren (sPS), Vyplněný sklem
Počet řad
2
Vlastnosti
Montážní příruba
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovitý proud (A)
3A