MX84B012PF1
MX84B012PF1
MX84B012PF1
Číslo produktu DigiKey
670-MX84B012PF1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX84B012PF1
Popis
CONN PLUG HSG 12POS 2.20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Černá 0,087" (2,20mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,118" (3,00mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Nosič
Způsob upevnění
Držák západky
Stav součásti
Aktivní
Barva
Černá
Typ konektoru
Vlastnosti
Klec
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet pozic
Poznámka
Kontakty dodávány samostatně
Rozteč
0,087" (2,20mm)