MX84B012SF1
MX84B012SF1
MX84B012SF1
Číslo produktu DigiKey
670-MX84B012SF1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX84B012SF1
Popis
CONN RCPT HSG 12POS 2.20MM
Podrobný popis
12 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Černá 0,087" (2,20mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,118" (3,00mm)
Způsob upevnění
Západkový zámek
Vlastnosti
Klec
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Rozteč
0,087" (2,20mm)