IXTT110N10L2 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
IXYS
Skladem : 246
Katalogový list
N-kanál 100 V 110A (Tc) 600W (Tc) Montáž na povrch TO-268AA
IXTT110N10L2
Číslo produktu DigiKey
IXTT110N10L2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTT110N10L2
Popis
MOSFET N-CH 100V 110A TO268
Standardní dodací lhůta výrobce
37 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
260 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
10500 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
600W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-268AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
18mOhm při 55A, 10V