IXTH110N10L2
Číslo produktu DigiKey
238-IXTH110N10L2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTH110N10L2
Popis
MOSFET N-CH 100V 110A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
39 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 110A (Tc) 600W (Tc) Průchozí otvor TO-247 (IXTH)
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
18mOhm při 500mA, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
260 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
10500 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
600W (Tc)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 (IXTH)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V