IXTT75N10L2
Číslo produktu DigiKey
IXTT75N10L2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTT75N10L2
Popis
MOSFET N-CH 100V 75A TO268
Standardní dodací lhůta výrobce
37 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 75A (Tc) 400W (Tc) Montáž na povrch TO-268AA
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
215 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
8100 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
400W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-268AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
21mOhm při 500mA, 10V