IXTT140N10P
Číslo produktu DigiKey
238-IXTT140N10P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTT140N10P
Popis
MOSFET N-CH 100V 140A TO268
Standardní dodací lhůta výrobce
37 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 140A (Tc) 600W (Tc) Montáž na povrch TO-268AA
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
155 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4700 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
600W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-268AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V, 15V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
11mOhm při 70A, 10V