TST24PH00
Číslo produktu DigiKey
TST24PH00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TST24PH00
Popis
CONN PLUG HSG 24POS 5.08MM
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Černá 0,200" (5,08mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,200" (5,08mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací a pájecí
Balení
Hromadné balení
Způsob upevnění
Západkový zámek
Stav součásti
Aktivní
Barva
Černá
Typ konektoru
Vlastnosti
Ochrana proti vytržení
Typ kontaktu
Samec nebo samice
Materiál izolace
Polyamid (PA), Nylonový
Počet pozic
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Rozteč
0,200" (5,08mm)