TST24RB01Z
Číslo produktu DigiKey
TST24RB01Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TST24RB01Z
Popis
CONN HEADER VERT 24POS 5.08MM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 24 position 0,200" (5,08mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Držák západky
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,224" (5,70mm)
Řada
Výška izolace
0,531" (13,50mm)
Balení
Hromadné balení
Tvar kontaktu
Kruhový
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál izolace
Polyamid (PA), Nylonový
Rozteč - kontakty
Vlastnosti
Montážní příruba
Počet pozic
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet řad
4
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Rozteč řad - kontaktní spojení
Barva izolace
Černá
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovitý proud (A)
13A
Provedení
Jmenovité napětí
250V